Версія для людей із вадами зору

Інспектори благоустрою за три місяці літа зафіксували майже 10 тисяч порушень 

07 вересня 2021 року, 16:48

Нововстановлені споруди, літні майданчики, розриття, відсутність урн та неприбране сміття – такі порушення найчастіше фіксували столичні інспектори благоустрою цього літа. Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, фахівці внесли майже 10 тисяч приписів та склали понад 800 адміністративних протоколів.

«Підбиваючи підсумки літа, на жаль, вимушений констатувати, що роботи в інспекторів не стає менше. Майже 3 тисячі приписів інспектори внесли щодо нововстановлених МАФів, аби перевірити їхню законність. Щодо власників тимчасових споруд складено понад пів тисячі адміністративних протоколів, за якими накладено штрафи. Багато було порушень щодо сезонних майданчиків біля закладів харчування: внесли понад 600 приписів та склали до пів сотні протоколів», – повідомив Тимур Ткаченко.

Він додав, що комунальні служби міста постійно наводять лад на балансових територіях, але несанкціонованого складування відходів столичні інспектори все ще фіксують багато. Стосовно сміття – понад 580 приписів та майже 70 адмінпротоколів. 

«Загалом у Києві працюють близько 120 інспекторів, за  кожним із яких закріплена окрема локація. Їхня задача – контролювати стан вулиць нашого міста та фіксувати порушення. Закликаю балансоутримувачів та всіх мешканців дотримуватись правил благоустрою та дбати про чистоту столиці. Це відповідальність кожного з нас», – зазначив Тимур Ткаченко.

Він запросив усіх киян у Всесвітній день прибирання 18 вересня приєднатись до великої толоки та стати частиною світової екологічної ініціативи. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua