Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інтернет-конференцію Сергія Березенка ПЕРЕНЕСЕНО

23 січня 2008 року

Інтернет-конференцію начальника Головного управління у справах сім’ї та молоді Сергія Березенка, яка мала відбутися сьогодні в редакції газети "Хрещатик", у зв'язку з непередбачуваними обставинами перенесено на 23 січня 2007 року.

Організатори просять пробачення за незручності.

Нагадаємо тему інтернет-конференції: "МАЙБУТНЄ КИЄВА: Можливості столичної влади в інтересах київської молоді".

Питання С.Березенку можна ставити зараз на сторінці http://kreschatic.kiev.ua/chat/. Перелік вже поставлених запитань можна подивитись тут.

Організатори інтернет-конференції: газета "Хрещатик", тижневик "Українська столиця".

Також нагадуємо, що на нашому порталі можна постійно задавати свої питання до Головного управління у справах сім'ї та молоді, у розділах "Електронна приймальня громадян" та "Контакти".

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]