Версія для людей із вадами зору

Із 2014 року парк «Київавтодору» поповнився 221 одиницею спецтехніки (+відео)

20 травня 2019 року, 17:12

Із 2014 року парк спеціальної техніки шляхово-експлуатаційних підприємств КК «Київавтодор» поповнився 221 одиницею нової техніки. Про це повідомили у комунальній корпорації.

Украй важливо, що більшість нової техніки – багатофункціональна, упродовж весни-осені техніка задіяна для прибирання вулично-дорожньої мережі від сміття, пилу та бруду, а взимку машини розчищають столичні дороги від снігу.

Серед нещодавно придбаної спецтехніки, зокрема, машини FordTrucks із установками Rasco для обробки вулично-дорожньої мережі рідкими хлоридами у зимові місяці та миючими засобами для видалення залишків паливно-мастильних матеріалів, олійних, жирних, графітових та інших забруднень із дорожнього покриття навесні і влітку.

Крім того, із 2015 року дорожники активно використовують підмітально-прибиральні машини Bucher CityCat 2020, які також застосовують для прибирання у більшості міст Німеччини, Чехії, Швейцарії та інших європейських країн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua