Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 20 січня стартує прийом заявок на отримання міських енергоефективних грантів «70/30%» для ОСББ та ЖБК

17 січня 2017 року, 15:16

У період з 20 січня до 28 лютого Київ прийматиме від будинків ОСББ та ЖБК заявки на отримання енергоефективних грантів за програмою 70 на 30. Грант дає можливість мешканцям отримати компенсацію в розмірі 70% від вартості робіт із енергозбереження, що дозволить економити на вартості комунальних послуг. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що за два попередні роки гранти від міста отримали 78 будинків. Загальна сума компенсації склала майже 26 млн грн.

«Цього року ми збільшили обсяг фінансування – з міського бюджету виділено 30 млн грн на компенсації енергоефективних робіт для будинків ОСББ та ЖБК. Мешканцям цих будинків необхідно підготувати наступні документи: техніко-економічне обґрунтування проекту; документ, що підтверджує повноваження особи на підписання проекту; підтвердження одного або декількох видів гарантування оплати; витяг із протоколу загальних зборів співвласників, що підтверджує їхнє рішення брати участь у конкурсі», – пояснює Петро Пантелеєв.

За його словами, минулого року місто також розширило перелік робіт, які можна виконати в рамках проекту «70/30%». Напрямами реалізації проектів є:

  • встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії на опалення/гаряче водопостачання;
  • реконструкція теплових пунктів та встановлення нових індивідуальних теплопунктів;
  • теплоізоляція та капітальний ремонт дахів;
  • заміна вікон і дверей у місцях загального користування на енергозберігаючі;
  • модернізація та заміна внутрішньобудинкових інженерних мереж;
  • утеплення фасадів;
  • заміна освітлювальних приладів на енергоефективні та/або встановлення датчиків руху для регулювання освітлення у місцях загального користування;
  • реконструкція систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних чи альтернативних джерел енергії;
  • капітальний ремонт або технічне переоснащення внутрішньобудинкового електричного обладнання.

Рекомендації щодо оформлення проекту можна знайти за посиланням.

Прийняття на розгляд комісії проектів проводитиме Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА з 20 січня до 28 лютого 2017 року щовівторка з 09:00 до 13:00 та щочетверга з 14:00 до 18:00 за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15-А, каб. 13-15. Телефон для довідок щодо подачі проекту: (044) 279-12-66.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]