Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 31 липня до 3 серпня частково обмежуватимуть рух мостом Метро (+схема)

30 липня 2026 року, 12:00

Із 31 липня до 3 серпня частково обмежуватимуть рух мостом Метро. Про це повідомляють у КП «Київавтошляхміст».

У період з 20:00 31 липня і до 17:00 3 серпня фахівці ремонтуватимуть ділянку мосту в напрямку станції метро «Гідропарк».

Роботи проводитимуть у крайній правій смузі руху цілодобово. На час ремонтних робіт рух транспорту організують другою смугою.

У комунальному підприємстві перепрошують за тимчасові незручності та просять враховувати обмеження під час планування маршруту.

Схематична карта із позначенням ділянки ремонту мосту Метро через Дніпро в Києві. Червоним кольором виділено частину мосту в напрямку станції метро «Гідропарк», де проводитимуть дорожні роботи. На схемі також розміщено знак дорожніх робіт, стрілку в напрямку станції метро «Гідропарк» і підпис «міст Метро». Фоном є карта місцевості із берегами Дніпра, транспортними шляхами та зеленими зонами. Верхній і нижній краї зображення оформлені чорно-жовтими попереджувальними смугами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]