Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із початку року в Києві зафіксовано понад 2400 звернень стосовно домашнього насильства

08 лютого 2021 року, 12:41

Із початку року в Києві зафіксовано 2419 звернень стосовно домашнього насильства. Зокрема, до поліції звернулася 1861 особа. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«До міської служби «Телефон довіри» надійшло 558 звернень стосовно домашнього насильства. Запитувачі здебільшого потребували психологічної допомоги і підтримки. Хоча є й запити стосовно алгоритму поселення до кімнат кризового реагування. Варто зазначити, що з такими питаннями звертаються не тільки жінки, а й чоловіки та діти», – розповіла Марина Хонда.

Вона також додала, що за минулий тиждень зареєстровано 459 звернень стосовно домашнього насильства. Із них до поліції – 357, а до Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству – 102 звернення.

Крім того, заступниця голови КМДА нагадала, що постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «15-00» або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.

Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном «102».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]