Версія для людей із вадами зору

Київ планує поступово відмовитися від ямкового ремонту

05 листопада 2018 року, 15:26

За останні 2 роки у Києві відремонтували близько 500 км доріг. Цьогорічний план – 300 км. Про це розповів в ефірі програми «Київ Live» телеканалу «Київ» заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

При цьому місто намагається «відходити» від ямкового ремонту. Здебільшого на дорогах і вулицях міста проводять капітальні ремонти.

«У рамках капремонту замінюється асфальтобетонне покриття, освітлення, будуються тротуари, зокрема ФЕМ, з’являються елементи благоустрою тощо», – розповів представник КДМА.

Нагадаємо, що із 1 січня 2018 року в Україні розпочав роботу Державний дорожній фонд. Згідно із проектом, 60% коштів фонду спрямовуватимуть на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автодоріг загального користування державного значення. 35% – на дороги місцевого значення, 5% – на фінансування безпеки дорожнього руху.

Митний експеримент працює у столиці з 2016 року. Він передбачає перерахування половини суми перевиконання планових митних надходжень (мита, акцизного податку, податку на додану вартість на ввезені в країну товари) на ремонт доріг.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua