Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ закупить 11 соціальних послуг у 2022 році

10 січня 2022 року, 15:50

Департамент соціальної політики провів конкурс на закупівлю 11 соціальних послуг шляхом соціального замовлення у 2022 році. Зокрема, йдеться про послуги денного догляду та догляду вдома дітей із інвалідністю, денного та стаціонарного догляду осіб із психічними розладами, соціальної адаптації та реабілітації, транспортні послуги, паліативного догляду, реабілітації осіб із залежністю від наркотичних чи психотропних речовин. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Зазначені послуги будуть охоплювати 1016 осіб – це люди, які фактично потребують таких послуг. За результатами конкурсу визначено шість організацій, із якими будуть укладатися договори на надання відповідних соціальних послуг. Надавачами послуг будуть і громадські організації, які мають для цього відповідну базу. Деякі з цих послуг є унікальними для України і надаються тільки в Києві. Наприклад, послуги денного та стаціонарного догляду для осіб із психічними розладами. Також, якщо кількість осіб, які потребуватимуть послуг, буде збільшуватися, коло отримувачів може бути розширене», – зазначила Марина Хонда.

Так, згідно з результатами конкурсної комісії з питань здійснення соціального замовлення, рекомендовано укласти договори на надання наступних соціальних послуг:

 1. «Догляд вдома» для дітей із інвалідністю, які частково або повністю втратили чи не набули здатності до самообслуговування – переможець ГО «Спілка Самаритян України Київське Об’єднання». Послуга охопить 80 дітей.
 2. «Денний догляд» для дітей зі складними порушеннями розвитку – переможець ГО «Спілка Самаритян України Київське Об’єднання». Послуга охопить 20 дітей.
 3. «Денний догляд» для дітей із інвалідністю з помірною розумовою відсталістю, тяжкими розладами психіки, які потребують догляду, навчання та реабілітації, можуть самостійно пересуватися та себе обслуговувати – переможець ГО «Спілка Самаритян України Київське Об’єднання». Послуга охопить 13 дітей.
 4. «Транспортні послуги» для дітей із інвалідністю та осіб із інвалідністю – переможець ТОВ «КАТП – 0449». Послуга охопить 119 осіб.
 5. «Соціальна адаптація» для дітей та осіб із інвалідністю, що частково втратили здатність до самообслуговування – переможець ПОГ «Медико-соціальний центр Альма». Послуга охопить 44 особи.
 6. Послуга соціально-психологічної реабілітації осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин – переможець КНП «КМНКЛ Соціотерапія». Послуга охопить 35 осіб.
 7. Послуга паліативного догляду – переможець ТОВ «Міцне здоров’я». Послуга охопить 24 особи.
 8. Послуга денного догляду для осіб із психічними розладами – переможець ТОВ «Міцне здоров’я». Послуга охопить 80 осіб.
 9. Послуга соціальної адаптації для осіб, що частково втратили здатність до самообслуговування внаслідок психічного розладу, – переможець КНП «Психіатрія». Послуга охопить 260 осіб.
 10. Послуга стаціонарного догляду для осіб із психічними розладами – переможець КНП «Психіатрія». Послуга охопить 250 осіб.
 11. Послуга соціальної реабілітації осіб із інтелектуальними та психічними порушеннями – переможець КНП «Психіатрія». Послуга охопить 56 осіб.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]