Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ збільшить фінансування ремонту доріг

10 квітня 2017 року, 15:01

Київ планує виділити близько 2 млрд грн на ремонт столичних доріг. Про це під час прес-брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Із урахуванням змін до Бюджету міста на поточний рік, на ремонт автодоріг планується виділити 809 млн грн. Це можливо за рахунок надходжень від митниці. Зокрема, на ремонт доріг додатково залучається 330 млн грн. Ще 100 млн грн – на ремонт міжквартальних проїздів», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Він додав, що в бюджеті вже закладено близько 350 млн грн на поточний ремонт доріг і 450 млн грн – на капітальний.

«У цілому на ремонт київських доріг буде спрямовано близько 2 млрд грн. У попередньому році було виділено 1,5 млрд грн», – зауважив Геннадій Пліс.

Він сподівається, що збільшення фінансування дозволить поліпшити стан столичних доріг.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що столична влада зробить усе, щоб зберегти позитивну динаміку ремонту доріг у місті та щоб уже за кілька років суттєво змінити ситуацію зі станом автошляхів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]