Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ здійснив перші продажі комунальної власності на ProZorro – Володимир Слончак

04 березня 2019 року, 11:22

У Києві відбулися перші аукціони з продажу трьох об’єктів малої приватизації в електронній системі публічних закупівель ProZorro. Ця важлива реформа, яку місто розпочало у сфері комунальної власності, дозволить зробити процес продажу міського майна максимально відкритим для громадськості. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

«Після підписання договорів купівлі-продажу бюджет Києва отримає майже 10 мільйонів гривень. Це не лише по-господарськи ефективне рішення, а й значний крок для демократизації процесу і повної відкритості для всіх киян», – повідомив Володимир Слончак

За його словами, торги пройшли надзвичайно успішно, оскільки на участь у них зареєструвалась рекордна кількість потенційних покупців. Із чотирьох оголошених аукціонів один не відбувся у зв’язку з технічним збоєм у системі, проведення двох інших через велику кількість учасників тривало безперервно понад 14 годин.

Зокрема, відбувся продаж нежитлових приміщень загальною площею 144,3 кв. м, розташованих на бульварі Верховної Ради, будинок 22. Ціна, запропонована переможцем, склала 3,56 мільйона гривень.

Також система ProZorro здійснила продаж нежитлових приміщень загальною площею 137,4 кв. м, розташованих на вулиці Василя Тютюнника (колишня назва – Анрі Барбюса), будинок 58/1. Ціна запропонована переможцем склала 2,11 мільйона гривень.

Відбувся продаж нежитлових приміщень загальною площею 322,3 кв. м, розташованих на вулиці Миколи Мурашка, будинок 4/2. Ціна, яку запропонував переможець, склала 4,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, що система ProZorro – це база даних, що знаходиться на сервері, і до якої не можна долучитися напряму. Підключитися до системи ProZorro можливо лише через один із електронних майданчиків, які мають доступ до системи. Завдяки такій організації процесу закупівель, держава не зможе втручатися у хід торгів, відсіювати учасників або якось впливати на них.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]