Версія для людей із вадами зору

«Київавтодор» незабаром розпочне капітальний ремонт вул. Леонтовича – Олександр Густєлєв

19 липня 2018 року, 16:28

Комунальна корпорація «Київавтодор» незабаром розпочне капітальний ремонт вулиці Леонтовича, і вже до кінця літа вона стане більш комфортною для киян та туристів. Про це повідомив генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Він зазначив, що дорожня інфраструктура столиці поступово оновлюється, і ремонтуються як центральні магістралі, так і невеликі затишні вулички.

«Вже незабаром «Київавтодор» розпочне капітальний ремонт вулиці Леонтовича. У 2016 році було капітально відремонтовано бульвар Тараса Шевченка та вулицю Стрілецьку; виконано поточний ремонт суцільним покриттям Золотоворітського проїзду, вул. Івана Франка та Ботанічного проїзду, наразі у роботі – вулиця Ярославів Вал, а вже незабаром ремонт очікує на вулиці Леонтовича та Рейтарську. Таким чином, ми комплексно оновлюємо дорожнє покриття одного зі старовинних і улюблених районів столиці», – зазначив Олександр Густєлєв.

Вулиця Леонтовича прилягає до однієї з головних культурних пам’яток столиці – Володимирського собору і є популярною як серед мешканців Києва, так і серед туристів.

За словами Олександра Густєлєва, «Київавтодор» підійшов до робіт із капітального ремонту комплексно, і на вулиці з’являться не тільки нове асфальтобетонне покриття проїжджої частини, відремонтовані тротуари і влаштована тактильна плитка для людей із вадами зору, але й додаткові клумби навколо зелених зон, паркувальні кишені та оновлене штучне і декоративне освітлення.

На час проведення ремонтних робіт рух транспорту вулицею буде перекрито. Про початок виконання дорожніх робіт буде повідомлено додатково.

У комунальній корпорації нагадали, що у Шевченківському районі столиці цьогоріч уже виконано комплексний ремонт вул. Володимирської від пров. Рильського до Андріївського узвозу, завершуються роботи з капітального ремонту вул. Ярославів Вал, тривають роботи на вул. Назарівській, поточного (середнього) ремонту вже зазнали вулиці Паркова-Сирецька та Уссурійська.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua