«Київміськбуд» презентував план відновлення будівництва житлових комплексів
ПрАТ «ХК«Київміськбуд» представив план відновлення будівництва недобудованих об’єктів холдингу та «Укрбуду». Відповідну концепцію цього тижня презентували в Київській міській раді голова правління холдингу Валерій Засуцький та член правління Юрій Тихонович.
Під час виступу Валерій Засуцький нагадав, що з лютого 2026 року відновлено будівельні роботи на 11 житлових комплексах. За його словами, у 2026 році планується введення в експлуатацію 6 з них разом із зовнішніми інженерними мережами.
Подібні обсяги введення житла прогнозуються і на 2027 рік.
Наразі будівельні роботи тривають уже на 18 майданчиках «Київміськбуду». Детальніше про них можна прочитати на сайті «Київміськбуду»: https://kmb.ua/ua/news/ki%d1%97vm%d1%96skbud-prezentuvav-plan-v%d1%96dnovlennya-bud%d1%96vnictva/
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]
