Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київпастранс» уклав страхувальний договір на закупівлю 30 зупинок за результатами тендеру

04 січня 2024 року, 21:03

КП «Київпастранс» оголошувало тендер на виготовлення зупинок у разі необхідності та за заявкою підприємства до кінця 2024 року і за його результатами уклало страхувальний договір на купівлю 30 зупинок. Про це повідомляють у комунальному підприємстві.

Щороку комунальне підприємство «Київпастранс» укладає страхувальний договір на оновлення зупинкових павільйонів. Мета угоди - зарезервувати можливість встановити зупинки у випадку запуску нових маршрутів чи пошкодження наявних павільйонів. Виготовлення зупинок у такому разі відбувається за заявкою підприємства. Тобто, на сьогодні жодної зупинки не замовлено. Важливо, що після завершення терміну договір анулюється автоматично.

Що ж до матеріалу виконання павільйонів з використанням скляних панелей, у підприємстві пояснили, що такий матеріал є базовим для всіх нових зупинок в Києві і в інших українських та європейських містах. Прозорість матеріалу покращує оглядовість пасажирів. Також зауважили, що скляні панелі, які застосовуються при виготовленні зупинок, при пошкодженні не дають гострих уламків і розбиваються на малотравматичні фрагменти за принципом автомобільного скла.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги найбезпечніше перебувати в укритті.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]