Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київська опера до Міжнародного дня музики представить 30 вересня гала-концерт «Музи не мовчать!»

29 вересня 2022 року, 14:28

30 вересня о 18:00 в Київській опері (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбудеться гала-концерт, присвячений Міжнародному дню музики.

Ця подія має назву «Музи не мовчать!», оскільки попри війну представники Київської опери не припиняють працювати і популяризувати українську та світову музику.  

Програма гала-концерту складена так, щоб глядач мав можливість почути справжні «перлини» оперної, співаної та інструментальної музики за один вечір і в одному місці. Умовно це буде три блоки: українська академічна музика –  від Миколи Лисенка до Михайла Вериківського, світова класика – від Вольфганга Амадея Моцарта до Шарля Гуно і Джакомо Пуччіні та українські романси Олександра Білаша, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Стецюна та Валентина Сильвестрова. Всі твори виконуватимуть винятково українською мовою і навіть «вічна музика» звучатиме в перекладі на українську.

У концерті візьмуть участь провідні солісти Київської опери: Андрій Гонюков, Ольга Фомічова, Олександр Киреєв, Дмитро Фощанка, Гліб Іванов, Сергій Макієнко, Анна Зарецька, Роман Лещов, Микита Олійник, Вікторія Осадчук, Анастасія Поліщук, Ганна Твердова, Ганна Шевченкo, Владислав Фоміних, хор і симфонічний оркестр театру.

Диригенти – Володимир Кожухар, Сергій Голубничий, Євген Воронко. Хормейстер – Анжела Масленнікова. Режисер – Віталій Пальчиков. Директор-художній керівник Київської опери – Петро Качанов.

Адреса театру: вул. Межигірська, 2 (ст. м.  «Контрактова площа»).

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]