Версія для людей із вадами зору

Київський досвід реформування шкільного харчування вивчатимуть всі регіони України

12 листопада 2019 року, 11:14

Київська влада виступила з ініціативою провести на базі столиці Всеукраїнську науково-практичну конференцію з демонстрацією кращих практик організації харчування учнів у школах. Про це заявила директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян під час зустрічі із заступниками Міністра освіти і науки.

«Столиця готова стати стартовим майданчиком для проведення науково-методичної конференції щодо організації харчування. Зміна організації харчування – це непростий шлях. Місто має не тільки досвід із цього питання, а й уже досить конкретні результати, якими ми готові ділитися, бо питання харчування дітей постійно перебуває у центрі уваги суспільства», – зазначила Олена Фіданян.

За останній рік у Києві були реалізовані декілька пілотних проектів, які системно реформують шкільне харчування. Серед них – мультипрофільне харчування, яке вже другий рік поспіль втілюється в частині столичних шкіл. Також із вересня 2019 року усі підрядні організації, які забезпечують школярів гарячими сніданками, отримали міжнародний сертифікат якості ХАССП.

У рамках зустрічі були обговорені питання професійної освіти, зокрема, створення у місті Києві, відповідно до міської комплексної програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», 17 навчально-практичних центрів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua