Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київський молодіжний центр відкриває нові простори партнерської мережі «YouthFull» на лівому березі

14 вересня 2021 року, 16:50

Мережа просторів Київського молодіжного центру «YouthFull» відтепер і на лівому березі. Це стало можливим завдяки співпраці із Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією. Відповідний договір підписали керівник КМЦ Андрій Омельченко та директорка відділу культури Дарницької РДА Наталія Мельничук. Як повідомили у Київському молодіжному центрі, мережі «YouthFull» надано право працювати у приміщеннях чотирьох найсучасніших бібліотек району.

На першому тестовому етапі Київський молодіжний центр розвиватиме два простори: YouthFullPozniaky на вулиці Ревуцького, 6 та YouthFullDarnytsia на проспекті Петра Григоренка, 22/20.

«Мережа YouthFull дає нам змогу розширити коло залученої молоді, бути ближчими до її потреб. А наше бажання втілювати проекти без їх фінансування зі столичного бюджету – свідчення повного переформатування новою командою Центру своїх принципів роботи. У найближчих планах відкриття ще чотирьох просторів. Партнерами стануть столичні топвиші та найсучасніші бібліотеки Києва», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Нагадаємо, проєкт «YouthFull» – це мережа молодіжних просторів, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. У цих просторах організовані групи молоді можуть слухати лекції, брати участь у розвиваючих іграх, заходах неформальної освіти, спілкуватися з однодумцями, а також приєднуватися до різноманітної молодіжної роботи.

Контакти Київського молодіжного центру: тел: +38 (044) 221-92-11; електронна пошта: [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]