Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київський зоопарк забезпечений усім необхідним на два-три тижні – Микола Поворозник

11 березня 2022 року, 9:42

Київський зоопарк забезпечений всім необхідним на два-три тижні. Працівники – доглядають тварин. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Хоч і закритий для відвідувачів Київський зоопарк, але всі звірі живі, доглянуті. На місці працюють всі фахівці. Зоопарк забезпечений усім необхідним мінімум на два-три тижні щоб після перемоги відкрити двері для відвідувачів», – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, що у столичному зоопарку критично необхідна кількість співробітників (близько 50 осіб) – зоокіпери, ветеринари, інженерна служба та інші – цілодобово перебувають на місці. Наразі зоопарк забезпечений електроенергією, водою, теплом та кормами. Раціони тварин були скориговані ветеринарною службою закладу відповідно до загальноприйнятої норми взаємозамінних кормів. Про тварин піклуються у режимі 24/7.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]