Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» завершило усунення пошкоджень магістральних тепломереж у Голосіївському та Солом’янському районах (+фото)

23 травня 2023 року, 11:11

Відразу два великі ремонти магістральних тепломереж за результатами гідравлічних випробувань завершило КП «Київтеплоенерго». Тривають підготовчі роботи для відновлення гарячого водопостачання. Про це інформує комунальне підприємство.

На Голосіївському проспекті аварійна бригада «Київтеплоенерго» замінила частину пошкодженої труби діаметром 820 мм. Тепломережа забезпечує теплом та гарячою водою 260 будівель на Теремках. Її термін експлуатації вже близько 45 років, і щороку тут ліквідовували як мінімум 5 пошкоджень.

У Солом’янському районі усунено пошкодження магістрального трубопроводу діаметром 400 мм. Він транспортує тепло до 17 житлових будинків, 2 дитячих садочків та одного відомства. Тепломережа також експлуатується більше сорока років, і щороку тут виявляли по 3-4 пошкодження.

Як зазначає «Київтеплоенерго», магістральні мережі великого діаметру – це основна ланка процесу теплопостачання. Від їх стану залежить стабільність послуг для цілих мікрорайонів.

При виявленні «слабких» місць трубопроводів аварійні бригади КП «Київтеплоенерго» розпочинають усунення пошкоджень. Після цього на відремонтованих ділянках трубопроводу повторно проводять випробування, і якщо не виявлено нових пошкоджень, відновлюють гаряче водопостачання для клієнтів.

Дізнатись терміни відновлення подачі гарячої води можна на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ, а також за номером телефону: 15-57 або (044) 500-1557 (з мобільного).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]