Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Кияни отримали 2 мільярди 560 мільйонів гривень за вкладами у банку Хрещатик

07 липня 2016 року, 13:21

Фонд гарантування вкладів уже виплатив 2 млрд 560 млн грн за вкладами киян у банку Хрещатик. Про це, з посиланням на оперативні дані, повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він подякував представникам Фонду та запевнив, що КМДА і надалі буде тримати це питання на контролі.

«Ми доклали всіх зусиль, щоб кияни не залишалися наодинці з проблемами, що виникли через неплатоспроможність банку Хрещатик. І мені дуже приємно, що із 2 млрд 780 млн грн  залишилося виплатити тільки 220 млн грн. Я вірю, що найближчим часом решта виплат буде здійснена і люди отримають свої гроші», – коментує Геннадій Пліс.

Що стосується виплат киянам, чиї вклади перевищували 200 тис. грн, то це питання має розглядатися у законному порядку – переконаний перший заступник голови КМДА.

«Нам вдалося мінімізувати ризики для пересічних киян, і це свідчить про те, що вертикаль місцевої влади працює злагоджено та погоджено між собою та з усіма виконавчими органами», – підкреслив Геннадій Пліс.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]