Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Кияни здали в пункти утилізації 4000 новорічних дерев

01 лютого 2023 року, 17:13

З 4 до 31 січня кияни принесли до пунктів утилізації хвойних дерев 4000 новорічних ялин та сосен. Найбільше – мешканці Дарницького та Солом’янського районів. Про це інформує КО «Київзеленбуд».

Кількість новорічних дерев цього року очікувано менша, ніж минулого. Так, у 2022-му кияни здали на переробку 8,5 тисяч новорічних дерев. Як раніше зазначав генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, на те є зрозумілі причини: багато хто просто відмовився ставити ялинки, бо війна – не час святкувати, хтось купив деревце у горщику, щоб потім висадити на вулиці, є чимало прихильників штучних прикрас.

«Попри все ми продовжуємо жити, працювати, думати про майбутнє, зокрема, й екологічне. Ті, хто все ж вирішив прикрасити оселі на свята живими деревами, потім принесли їх на утилізацію. Подрібнені на щепу ялинки й сосни стануть мульчею для інших хвойних рослин у парках та скверах столиці. Це допоможе  захистити ґрунт взимку від морозів, а влітку підтримувати берегти водний баланс за спекотної погоди», – розповів Олексій Король.

Нагадаємо, у січні в Києві працювало 17 пунктів прийому та утилізації хвойних дерев: 11 пунктів – на територіях виробничих баз районних КП УЗН і ще 6 на територіях лісництв КП «Дарницьке ЛПГ» та КП «ЛПГ «Конча-Заспа».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]