Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМДА запровадила режим «Експрес-проїзд» для оплати проїзду через Apple Pay у наземному громадському транспорті Києва

25 липня 2023 року, 11:00

Сьогодні КМДА впровадила функцію безпечної, захищеної та приватної оплати проїзду в наземному громадському транспорті Києва. Відтепер користувачі зможуть здійснити оплату, просто піднісши свій iPhone або Apple Watch до валідатора. Власники сумісних iPhone або Apple Watch (iPhone 8 або новіша версія, Watch Series 4 або новіша версія) також зможуть увімкнути режим «Експрес-проїзд», що дозволить пасажирам наземного громадського транспорту оплачувати проїзд в один доторк без потреби розблоковувати пристрій чи виводити з режиму сну.

«Режим «Експрес-проїзд» забезпечить захищеність, зручність та безпеку оплати проїзду для пасажирів громадського транспорту. Оплата пристроєм Apple в один доторк зробить поїздку до пункту призначення легшою і швидшою. Працюємо далі, щоб зробити Київ комфортнішим та зручнішим для мешканців», – зазначив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Щоб підключити цю функцію, користувачам потрібно додати кредитну або дебетову картку, що відповідає вимогам, до Apple Wallet. Потім вони можуть увімкнути режим «Експрес-проїзд», виконавши такі дії:

  • Відкрийте програму «Гаманець» на iPhone і виберіть картку.
  • Натисніть кнопку «Більше» (…), а потім – «Дані картки».
  • Натисніть «Параметри експрес-проїзду».
  • Виберіть бажану кредитну або дебетову картку.

Щоб забезпечити ще більшу зручність користування функцією, після ввімкнення режиму «Експрес-проїзд» клієнти зможуть використовувати свій iPhone для оплати проїзду у наземному громадському транспорті до п’яти годин, навіть якщо пристрій розряджений, завдяки резервному живленню.

«Пишаюсь, що навіть у нинішні непрості часи ми не спиняємося й допомагаємо країні та її столиці рухатися до цифровізації, розбудовуючи зручне міське середовище, де всі оплати здійснюються безшовно, безпечно та без зайвих клопотів», – прокоментувала Віра Платонова, старша віцепрезидентка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

Користування функцією оплати проїзду у наземному громадському транспорті з Apple Pay надає клієнтам усі переваги конфіденційності та безпеки, вбудовані в iPhone і Apple Watch. Дані кредитної чи дебетової картки, доданої до Apple Wallet, ніколи не передаються компанії Apple і не зберігаються на її серверах.

Якщо iPhone або Apple Watch загубиться, власник пристрою може негайно скористатися застосунком Find My, щоб заблокувати пристрій і відстежити його місцерозташування.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]