Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комунальники оперативно прибрали незаконну рекламу, що містила проросійську пропаганду – Валентин Мондриївський

30 січня 2020 року, 8:44

Вночі співробітники КП «Київреклама» в супроводі співробітників КП «Муніципальна охорона» прибрали дев’ять незаконно розміщених рекламних сюжетів, що містили проросійську пропаганду. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Оператори зовнішньої реклами не надавали згоду на розміщення подібних сюжетів, тобто провокативні білборди розмістили піратським способом. Правоохоронні органи вже з’ясовують хто і з якою метою виготовив та розклеїв проросійську рекламу», – наголосив Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що було прибрано 9 незаконних наклейок з 5 білбордів та наголосив, що комунальні служби контролюють ситуацію в місті.

КП «Київреклама» інспектує вулиці і перевіряє рекламні засоби на можливу наявність реклами провокативного змісту.

Також міська влада просить мешканців міста повідомляти про випадки розміщення проросійської пропаганди на рекламних носіях за номером: 044 481 47 21.

Фото з мережі Facebook.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]