Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КП «Київський метрополітен» приєдналося до системи електронних аукціонів ProZorro.sale

11 травня 2017 року, 17:33

10 травня комунальне підприємство «Київський метрополітен» і ProZorro.sale підписали меморандум про співпрацю у новому спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який поширюється на сферу продажів державної і комунальної власності.

«Ми стали першим комунальним підприємством столиці, яке перейшло на систему електронних закупівель ProZorro. Це вже дало змогу зекономити 50 млн грн у 2016 році. Ми переконалися у відкритості та прозорості системи, тож долучаємося і до системи продажів. Насамперед, нас цікавить реалізація металобрухту (списаних вагонів, зношених запчастин). Отримані кошти підприємство спрямовує на закупівлю нового обладнання для рухомого складу», – зазначив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

За словами першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, завдяки високій ефективності системи з лютого всі активи неплатоспроможних банків виставляються на продаж винятково через Prozorro.sale.

«Ми хочемо якомога більше масштабувати цей досвід на сферу управління державною власністю, і нас дуже тішить, що з кожним місяцем до електронної системи приєднується все більше держпідприємств. Це дає їм можливість продавати активи за ринковою ціною з користю для них самих та для держави у цілому», – зауважив Максим Нефьодов.

Керівник проектного офісу ProZorro.Продажі Олексій Соболев наголосив: «Динаміка в нас позитивна – вже третій місяць поспіль зростаємо більше ніж на 100%. За квітень продажі ProZorro.sale зросли майже вдвічі – продали на 434 млн грн».

Нагадаємо, що новий вектор «ProZorro.sale» – реалізація державного майна через систему електронних аукціонів – розпочав роботу 3 квітня. До проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада та державні компанії: ПАТ «Укргазвидобування», НЕК «Укренерго», ДП «НАЕК «Енергоатом» та інші.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]