Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КП «Київтеплоенерго» спростувало інформацію про продаж спецперепусток працівниками підприємства

04 квітня 2021 року, 10:56

КП «Київтеплоенерго» спростувало інформацію про причетність працівників підприємства до торгівлі в мережі Інтернет фейковими спецперепустками для проїзду у громадському транспорті. За результатами оперативної перевірки підприємство з’ясувало, що продавці нелегальних фейкових перепусток не є його працівниками, а перепустки, які пропонують на дошках оголошень в мережі, є минулорічними.

Щоб унеможливити будь-які зловживання, на підприємстві запроваджено додаткові заходи для підвищення контролю за використанням спецперепусток. Після завершення карантинних обмежень спецперепустки КП «Київтеплоенерго» підлягають обов’язковому поверненню. Перепустку працівник має повернути персонально.

КП «Київтеплоенерго» як підприємство критичної інфраструктури 2 квітня отримало спецперепустки для проїзду персоналу в громадському транспорті. Щоб забезпечити перепустками персонал до понеділка, 5 квітня, упродовж суботи та неділі триває заповнення бланків перепусток і їхнє оформлення згідно зі встановленим порядком.

Нагадаємо, що спеціальна перепустка для проїзду в громадському транспорті дійсна лише за умови пред’явлення службового посвідчення, або паспорту, або посвідчення водія та наявності у особи засобів індивідуального захисту та оплаченого проїзду.

У разі виявлення оголошень про продаж спецперепусток, прохання оперативно повідомляти Департамент транспортної інфраструктури КМДА за номером (044) 366-63-05 або телефонувати у поліцію за номером 102.

Також нагадаємо, що Департамент транспортної інфраструктури звернувся до правоохоронців через оголошення в інтернеті щодо продажу спецквитків.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]