Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Майже у 500 громадських будівлях Києва відремонтують індивідуальні теплові пункти

26 квітня 2019 року

Майже у 500 громадських будівлях Києва відремонтують індивідуальні теплові пункти

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали проект рішення, який передбачає проведення капітального ремонту індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях Києва.

Наразі більшість індивідуальних теплових пунктів, які встановлювали ще не початку 2000 років, суттєво зношені й потребують ремонту. Через технічні проблеми неможливо правильно регулювати споживання теплової енергії в будівлях. А це, відповідно, призводить до підвищення споживання тепла. Саме тому місто розробило програму капітального ремонту ІТП у громадських будівлях Києва.

Передбачається, що проект охопить 437 об'єктів та включатиме заходи з ремонту індивідуальних теплових пунктів та заміни систем опалення. Його мета – підвищення енергоефективності та зменшення витрат міського бюджету на оплату енергетичних ресурсів. Для реалізації проекту планується залучити кошти Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) в сумі до 5 млн євро.

«Проект спрямований на заходи, реалізація яких надасть відчутний ефект вже у короткостроковій перспективі. Ми зможемо суттєво збільшити надійність роботи обладнання закладів бюджетної сфери, підвищити енергоефективність, знизити викиди СО2 та використання енергоресурсів. Протягом 1998-2005 років ми реалізовували аналогічний проект зі Світовим банком реконструкції та розвитку. У результаті місто економило 350 тисяч Гкал/рік. Відповідна економія витрат на оплату енергоносіїв за період 2006-2016 склала більше 2 млрд грн», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Проект рішення також мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]