Версія для людей із вадами зору

Микола Поворозник взяв участь у ІІ Українському форумі Шовкового шляху 2017

16 листопада 2017 року, 16:28

Заступник голови КМДА Микола Поворозник взяв участь в церемонії відкриття ІІ Українського форуму Шовкового шляху 2017 та стратегічній сесії «Україна – КНР: сьогодні і завтра».

«Участь у Форумі для нас дуже важлива, оскільки в нас є спільний проект з Китайськими компаніями. Нещодавно ми підписали Меморандум про співпрацю щодо проекту будівництва четвертої лінії метро в м. Києві з Китайським Консорціумом, до якого входять компанії «China Railway International Group» та «China Pacific Construction Group». На впровадження цього проекту чекають мешканці Солом’янського та Деснянського районів столиці», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що вартість проекту складає близько 2 млрд доларів США, а його втілення в життя (будівництво всієї лінії разом з депо та трьома пересадочними вузлами) займе 4-6 років.

«Наразі ми очікуємо від Уряду та Верховної Ради підтримку в частині підписання та ратифікації міжурядових угод та надання державних гарантій на кредит для впровадження проекту», – зауважив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 

Довідково.

II Український форум Шовкового шляху (Ukrainian Silk Road Forum) – це головна щорічна подія, присвячена розвитку стратегічного українсько-китайського партнерства в рамках глобального проекту «Новий Шовковий шлях», а також формуванню ефективних механізмів ведення бізнесу з іноземними партнерами та залучення китайських інвестицій в Україну.

Учасники форуму мають можливість:

- розширити партнерську мережу;

- налагодити прямі ділові контакти;

- здійснити вихід на нові міжнародні ринки;

- обмінятися практичним досвідом.

У рамках форуму: проведення Алеї інвестиційних проектів України, 6 галузевих панельних сесій (транспортно-логістична, торгово-економічна, інвестиційно-фінансова, науково-технічна, культурна та туристична сфери). Участь у заході взяли представники українського Уряду та ВРУ, три Президенти України, Посольство КНР в Україні, представники українських та китайських бізнес-кіл.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua