Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Микола Поворозник закликав киян бути пильними та обережними 8-9 травня

08 травня 2022 року, 11:49

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у прямому ефірі ТРК «Київ» закликав киян бути пильними та обережними 8 та 9 травня.

«8 травня можливі провокації. Тільки за цю добу, від 00:00 до 10 ранку, вже чотири рази оголошувалась повітряна тривога. Треба бути дуже обережними, треба розуміти всю небезпеку, яка сьогодні є. І дотримуватись тих правил, до яких ми вже всі, власне, звикли. Я розумію, що сьогодні сонячно і таке враження, ніби безпечно, але, разом із тим, повідомлення і дії росії говорять про те, що ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій», — зауважив Микола Поворозник.

Він нагадав, що комендантська година у нас залишається тою, що була в попередні дні – з 22:00 до 05:00. Водночас у Києві 8-9 травня будуть нести посилену службу патрулі Національної поліції, Національної гвардії для убезпечення від провокацій.

«Жодних масових публічних акцій у місті не проводиться і не може проводитись, оскільки місто живе за законами воєнного стану. Я дуже вдячний киянам: вони дають правильну оцінку подіям, що відбуваються. Про це свідчать, наприклад, поминальні дні. Ми звертались до мешканців із проханням не йти масово на кладовища і отримали абсолютно нормальну, адекватну реакцію містян. Я переконаний, що і ці дні пройдуть так само. Звісно, ніхто нікого зупиняти не буде, якщо хтось захоче покласти квіти до пам’ятників загиблих. Але повторю: ми просимо і якоюсь мірою вимагаємо, щоб не було великих скупчень людей – саме для того, щоб не було можливостей для тих чи інших провокацій на території Києва», — сказав Микола Поворозник.

Він окремо нагадав, що у столиці діє заборона відвідування лісопосадок і лісів поза межами житлових масивів.

«Роботи з розмінування, роботи із знешкодження нерозірвавшихся боєприпасів у місцях, де були обстріли, ще не завершено! Окрім цього, зберігається достатньо серйозна небезпека пожеж трави і лісу навкруги міста при розведенні багать на природі», — наголосив перший заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]