Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня київський метрополітен перевіз майже 3,5 мільйона пасажирів

13 вересня 2022 року, 8:54

Минулого тижня, 5 – 12 вересня, столичним метро скористалось майже 3,5 мільйона пасажирів, із яких 898 тисяч – пільговики. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

За цей період фахівці підприємства провели необхідні планові ремонтні роботи. Зокрема, замінили 46 шпал, 5 брусів на стрілочних переводах та 100 метрів рейок. Також тривають капітальні ремонти ескалаторів на пересадці «Золоті ворота» –«Театральна» і на станції «Лісова».

Інтервали руху поїздів у пікові години вже становлять 3-4 хвилин, у між пік – 6 хвилин. Детальний графік руху поїздів та режим роботи станцій за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/103.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово. Прохід на станцію в комендантську годину (з 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]v.ua