Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 3,9 мільйона пасажирів

29 листопада 2022 року, 13:40

Минулого тижня, із 21 до 28 листопада, столичною підземкою скористалися майже 3,9 мільйона пасажирів, із яких близько 870 тисяч – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

За цей період проведено необхідні планові ремонтні роботи. Зокрема, замінено 67 шпал, 16 брусів на стрілочних переводах, 18 напівшпалки та 137,5 метра рейки.

Також триває почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Дружби народів» та розпочато ремонт ескалаторів на станції метро «Шулявська».

Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилини, у міжпік – 8-10 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]