Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Місто працює над спрощенням процедури отримання евакуйованого авто зі штрафмайданчика 

30 січня 2020 року, 17:07

Місто працює над тим, аби спростити водіям процедуру отримання евакуйованого авто зі штрафмайданчика.

З метою оптимізації розподілення потоків водіїв-порушників, які прийшли за оформленням документів і отриманням дозволу забрати машину зі штрафмайданчика, КМДА ініціювала запуск додаткового «єдиного вікна» за адресою вул. Народного ополчення, 9 в будівлі Управління патрульної поліції м. Києва.

На місці реалізована повноцінна система видачі всіх трьох квитанцій, які видає інспектор з паркування:

  • на оплату перевезення автомобіля евакуатором на штрафмайданчик;
  • на оплату збереження автомобіля на штрафмайданчику (після перевірки інформації з боку ГУНП в м.Києві);
  • на оплату адміністративного штрафу.

«У найближчі два тижні плануємо відкрити у Києві ще додаткові п’ять точок на території центрів надання адміністративних послуг. Там будуть знаходитись наші інспектори з паркування, організована електронна черга, оснащені зали очікування. Таким чином, місць, де можна буде здійснити оплату за порушення правил стоянки авто, стане сім», – зазначив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури – начальник управління (інспекції) з паркування Дмитро Рахматуллін.

«Кількість автомобілів, які евакуюються, зростає щодня. Сьогодні ми розглядаємо можливість перевести ці процедури в електронний формат. Наприклад, доповнити мобільний додаток KyіvSmartCity функціоналом, що дозволить сплатити штраф за неправильне паркування, послуги евакуатора та зберігання автівки на штрафмайданчику», – зазначив Максим Бахматов.

Він також нагадав, що водії можуть не наражати себе на ризик штрафів та евакуації автівки, скориставшись послугами паркувальних майданчиків, які вже можна сплатити за допомогою мобільних додатків. Для комфорту водіїв існує інтерактивна мапа, де представлений паркувальний простір столиці.

 

Довідково.

На сьогодні для оформлення документів, які необхідні для отримання зі штрафмайданчика автомобіля, що був евакуйований за постановою інспектора з паркування, також працює «єдине вікно» у приміщенні Головного управління Національної поліції в місті Києві за адресою: вул. Володимирська, 15.

Власник автотранспорту для сплати штрафу має мати при собі водійське посвідчення та технічний паспорт автотранспорту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]