Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На 250 вулицях столиці поновлено дорожню розмітку

03 жовтня 2022 року, 14:07

У столиці завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки: її оновлено на 250 вулицях. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Зокрема, нещодавно відновлено розмітку на вул. Героїв полку «Азов» (колишня вул. Маршала Малиновського), вул. Героїв Дніпра, вул. Новокостянтинівській, Гостомельському шосе, вул. Січеславська (колишня вул. Ползунова), вул. Георгія Кірпи.

Загалом фахівці «Київавтодору» нанесли 1028,2 кілометрів горизонтальної та повздовжньої розмітки і 64200 квадратних метрів – поперечної.

Основні роботи з поновлення розмітки дорожники виконували влітку.  Ще до 30 серпня біля навчальних закладів було нанесено розмітку пішохідних переходів і поновлено розмітку на всіх магістральних вулицях столиці. Враховуючи військовий стан, плани з кількості вулиць цього року було зменшено.

Якість нанесення розмітки контролюють фахівці корпорації. Так, виявлено 3 вулиці, де підрядні організації виконали роботи неякісно. За умовами договору, підрядник несе гарантійні зобов’язання й має виправити недоліки власним коштом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]