Версія для людей із вадами зору

На 265 наземних пішохідних переходах столиці облаштують нове освітлення

20 липня 2016 року, 15:21

Для підвищення рівня безпеки дорожнього руху на наземних пішохідних переходах Києва спроектують і побудують нові мережі зовнішнього освітлення. Відповідне розпорядження КМДА було підписано 15 липня. Окрім нового освітлення нерегульовані переходи також облаштують технічними засобами організації руху.

Всього планується переобладнати 265 переходів в усіх десяти районах міста.

Замовником проектувальних і будівельних робіт визначено комунальне підприємство «Київміськсвітло», фінансування робіт передбачено Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2016 рік.

Нагадаємо, що наземний нерегульований пішохідний перехід через вулицю Академіка Туполєва неподалік будинку №7 став першим із 265 об’єктів, на яких встановлять мережі зовнішнього освітлення.  Встановити  яскраве освітлення пішохідних переходів у вечірній та нічний час доручили міській владі кияни, зареєструвавши та підтримавши відповідну петицію на сайті електронних петицій до міської влади. Як зауважив під час презентації першого освітленого переходу, що відбулася 8 липня цього року, заступник голови КМДА з питань розвитку транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак, запровадження цього проекту на практиці демонструє ефективність сервісу петицій.

Зазначимо, що впроваджуючи проект міська влада орієнтується, в першу чергу, на новітні енергозберігаючі технології.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua