Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Дегтярівському шляхопроводі завершено перший етап протиаварійних робіт (+фото)

27 вересня 2022 року, 13:04

На Дегтярівському шляхопроводі завершено перший етап протиаварійних робіт. Зокрема, працівники КП «Київавтошляхміст» демонтували карнизні блоки, тротуарні плити і перильне огородження з боку вулиці О. Теліги. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Також дорожники розібрали слабкий бетон балок. Наразі на споруді встановили додаткові тимчасові підтримуючі конструкції. Першочергові протиаварійні роботи виконали, щоб не допустити аварійних ситуацій на шляхопроводі.

Наступним етапом протиаварійних робіт стане демонтаж 4 балок прогонів. Нині розробляється проєкт для здійснення такого інженерного втручання у конструкцію шляхопроводу.

Дорожники планують виконати масштабну реконструкцію споруди. Протиаварійні роботи, фактично, є підготовкою до повноцінного оновлення шляхопроводу. Під час реконструкції слабкі й пошкодженні елементи демонтують.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]