Версія для людей із вадами зору

На ділянці біля метро «Лісова» висадили 38 крупномірних дерев (+фото)

31 березня 2020 року, 16:45

Сьогодні між Броварським проспектом та вулицею Кіото (у кварталі № 57 Дніпровського лісництва Дарницького ЛПГ) висадили 38 крупномірних дерев – 10 дерев сумаху, 11 лип і 17 кленів сріблястих. Про це повідомили в КО «Київзеленбуд».

«Раніше працівники КП «Дарницьке ЛПГ» висадили на цій ділянці 6 тисяч сіянців сосни звичайної та 1 тисячу дубу звичайного. Отруєні зловмисниками сосни зробили це місце відомим серед киян та активістів. І ми планували заліснювати ділянку разом із активістами. Було чимало охочих приєднатися. Проте карантин вніс корективи і довелося відмінити масові акції. Тим більш, що рослини не можуть чекати завершення карантину. Обіцяли, що навесні тут посадимо дерева, і ми своє слово тримаємо», – зазначив в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Перед висаджуванням дерев КП «Дарницьке ЛПГ» отримало дозвіл Деснянського РУГУ МВС у місті Києві на проведення робіт з прибирання деревини та захаращення, лісовідновні заходи, розробку та вивезення незаконно здобутої деревини, нарізання борозен, висадження сіянців та саджанців лісоутворюючих порід.

Довідково.

У червні-серпні 2018 року лісівники Дарницького ЛПГ почали помічати масове всихання частини соснових насаджень у кварталі № 57 Дніпровського лісництва на площі 1 га. Загалом було уражено близько 300 дерев. Під час детального огляду виявили механічні отвори на стовбурах пошкоджених дерев, ймовірно від свердла дрилю, які були замасковані речовиною схожою на пластилін. Для встановлення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до масового відмирання дерев на території лісового кварталу, згідно чинного законодавства було направлено лист до Деснянського УП ГУНП (від 10.10.2018 № 569) та відкрито кримінальне провадження.

 

Висадження дерев на ділянці біля станції метро «Лісова»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua