Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На міських дорогах встановили нові дорожні знаки для підвищення безпеки в осінньо-зимовий період – Костянтин Усов

03 листопада 2021 року, 9:47

У місті встановили близько 400 нових дорожніх знаків, які діятимуть упродовж осінньо-зимового періоду. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, на період з 1 листопада до 1 квітня на 55 вулицях міста КП «Центр організації дорожнього руху» встановило дорожні знаки 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено» з табличками 7.12 «Ожеледиця».

«Під час ожеледиці в зоні дії відповідного знаку рух транспортних засобів буде заборонений, – пояснив Костянтин Усов. – Проте, згідно з Правилами дорожнього руху, це не стосується маршрутних автобусів, тролейбусів і таксі, що рухаються за встановленими маршрутами та мають визначені зупинки. Також ця заборона не розповсюджується на автомобілі водіїв з інвалідністю та осіб, що перевозять таких пасажирів».

Як додав заступник голови КМДА, водії з інвалідністю, а також громадяни, які проживають або працюють у цій зоні чи обслуговують розташовані там підприємства, можуть в'їжджати до зони дії знаку, але повинні виїжджати з неї на найближчому до місця призначення перехресті.

Крім того, ще на 74-х вулицях комунальники встановили попереджувальні дорожні знаки 1.13 «Слизька дорога».

Нагадаємо, з 1 листопада до 1 квітня максимально дозволена швидкість руху шляхами Києва – 50 км/год, окрім ділянок, де дозволена швидкість є нижчою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]