Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На місцях влучань продовжують працювати понад тисяча рятувальників і працівників комунальних служб (+фото)

08 липня 2024 року, 17:37

Рятувальні та комунальні служби продовжують працювати на місцях влучань під час сьогоднішнього масованого ракетного обстрілу. Задіяні представники ГУ ДСНС України у місті Києві, комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку», районних керуючих компаній, комунальних підприємств «Київкомунсервіс» і «Київблагоустрій».

Зокрема, задіяна спеціалізована техніка для розбору та вивезення уламків. Фахівці долучені до пошуку людей, ліквідації наслідків обстрілів і руйнувань будівель. На одній локації пожежу локалізовано, на всіх інших – ліквідовано. Усього залучені майже тисяча працівників і понад сто одиниць техніки.

Окрім цього, 166 працівників КО «Київзеленбуд», районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств допомагають розбирати завали на території дитячої лікарні «Охматдит», яка постраждала внаслідок ранкових ракетних ударів. Комунальники привезли 3 вишки та 7 генераторів. Серед техніки: бензопили, тачки, ломи, лопати, багри, болгарки, зварювальний апарат.

Також до робіт залучені 134 працівники дорожньо-транспортних підприємств столиці та 48 одиниць техніки. Зокрема, 34 самоскиди 20 тонн, 9 навантажувачів, 2 трактори, екскаватор, гідромолот та евакуатор.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]