Версія для людей із вадами зору

На Парковому пішохідному мосту пройшов флешмоб «Розірви коло насильства» (+фото)

25 листопада 2019 року, 18:23

У рамках стартової кампанії Міжнародної соціальної акції «16 днів проти насильства» на Парковому пішохідному мосту пройшов флешмоб «Розірви коло насильства». Участь у флешмобі взяли заступниця голови КМДА Марина Хонда, представники Фонду ООН у галузі народонаселення, мобільні поліцейські бригади реагування на випадки домашнього насильства «Поліна», студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Підсвічування мосту помаранчевим кольором, а також флешмоб із парасольками помаранчевого кольору під гаслом «Розірви коло насильства» є інтерактивною частиною акції «16 днів проти насильства». Мета акції – привернути увагу громадськості до питань запобігання та протидії гендерному насильству.

«Помаранчевий колір обрано міжнародною спільнотою і символізує боротьбу проти гендерно зумовленого насильства. Це вперше у Києві міст підсвічується із нагоди старту кампанії «16 днів проти насильства», вперше студенти беруть участь у такому флешмобі. Цим ми хочемо привернути увагу до проблеми гендерного насильства і достукатися до людей, що ці факти замовчувати не можна», – зазначила Марина Хонда.

Флешмоб «Розірви коло насильства»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua