Версія для людей із вадами зору

На період ускладнення погодних умов у Києві тимчасово обмежать в’їзд великогабаритного транспорту

06 лютого 2021 року, 13:37

На період ускладнення погодних умов у Києві діятиме тимчасове обмеження в’їзду великогабаритного транспорту. За інформацією Департаменту муніципальної безпеки, обмеження запровадять  8-9 лютого. Про точний час буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що з початку наступного тижня, 8 лютого, у столиці прогнозують значний сніг, приріст снігу 15-20 см, хуртовини, ожеледицю. Обмеження проїзду вантажівок дасть змогу знизити рівень заторів на автодорогах і полегшить роботу снігоприбиральної техніки. У зв’язку із цим Департамент звертається до водіїв великогабаритного транспорту із проханням заздалегідь врахувати цю інформацію та формувати свої  маршрути в об’їзд Києва.

За можливості не користуватися особистими авто закликають і киян. А також  не паркувати свої машини обабіч вулиць, доріг і в заборонених для цього місцях – для безперешкодного проїзду снігоприбиральної техніки. Автомобілі, що заважатимуть розчищати дороги міста від снігу, евакуюють.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua