Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На підприємстві «Київкомунсервіс» проводять черговий обшук та вилучення документів

23 листопада 2021 року, 13:07

Головним слідчим управлінням Національної поліції в рамках кримінального провадження № 42020000000002227 від 12.11.2020 на підставі Ухвали Печерського районного суду міста Києва на підприємстві «Київкомунсервіс» проводяться вилучення копій документів. Підприємство співпрацює зі слідством, надано доступ до речей і документів, що перебувають у володінні службових осіб.

Обшуки та вилучення документів на підприємствах столиці мають постійний характер. Так, 17 серпня у приміщеннях комунального підприємства «Київкомунсервіс» вже проводили обшуки працівники Подільської окружної прокуратури міста Києва.

Обшуки проводились відповідно до ухвали Подільського районного суду міста Києва з метою відшукання та вилучення речей, предметів та документів, що мають значення речових доказів у рамках кримінального провадження, що стосується, зокрема, діяльності контрагентів комунального підприємства.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]