Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На площі Перемоги підвищать безпеку руху і облаштують велодоріжки та велопарковки

20 квітня 2021 року, 11:15

На площі Перемоги реконструюють об’єкти дорожньо-транспортної інфраструктури, аби сформувати високоефективну систему безперешкодного, комфортного і безпечного дорожнього руху. Такі роботи передбачені розпорядженням КМДА № 913.

Роботи, які триватимуть до 2024 року, передбачають підвищення безпеки дорожнього руху. Запланована реконструкція, за попередньою оцінкою експертів Європейського інвестиційного банку, надасть можливість знизити аварійність на площі на 31%, стабілізує й у подальшому зменшить рівень травматизму і смертності. Адже аналіз дорожньо-транспортних пригод на площі Перемоги довжиною близько 3,2 км свідчить про наявність аварійно-небезпечної ділянки: за 2017-2019 роки тут сталось 1341 ДТП. Із них найчастіші, зокрема, – зіткнення транспортних засобів і наїзд на пішоходів.

На площі Перемоги, зокрема, встановлять інформаційні табло змінної інформації, стаціонарні відеокамери із детектором швидкості, детектори транспорту, метеостанції.

Також на дорозі облаштують напрямні острівці на примиканнях – для звуження проїжджої частини в місцях пішохідних переходів; на перехрестях – для каналізування потоків, підвищення острівків безпеки (згідно з пунктом 6.4.5 ДБН В.2.3-5:2018); для каналізування дорожнього руху на розв’язках в одному рівні (згідно з пунктом 6.2.3 ДБН В.2.3-5:2018, за можливості). Також облаштують притротуарні острівці для зупинок громадського транспорту та обмежувальні антипаркувальні стовпчики.

Площа стане дружньою до велосипедистів –з’являться велодоріжки, велостійки очікування та велопарковки.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху». Воно несе відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно із затвердженим графіком, а також за раціональне й цільове використання бюджетних коштів.

Роботи триватимуть у рамках участі КП «Центр організації дорожнього руху» у проекті «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» за рахунок залучених кредитних коштів (Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку) та столичного бюджету.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]