Версія для людей із вадами зору

На Подільсько-Воскресенському мосту змонтували одну із найскладніших конструкцій – Дмитро Давтян

04 грудня 2018 року, 10:54

На Подільсько-Воскресенському мосту змонтована одна з найбільш складних конструкцій. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

«У Києві сніжно і морозно, а на Подільсько-Воскресенському мосту працюють до сутінок – змонтована і встановлена остання з Рибальського півострова найбільш складна пропелерна ферма. Ще кілька днів її треба регулювати для встановлення у проектне положення, після чого спеціалісти зможуть приступити до зварювання», – повідомив посадовець.

За його словами, виконання цієї роботи фактично завершує річний план.

«Упродовж року спеціалістам вдалося змонтувати заплановані 11 в’язів, а це означає, що вже наступного року міст можна буде встановити у проектне положення. Якщо для спостерігача це просто поліпшить зовнішній вигляд, то спеціалісти знають – встановлення в’язів і проектне положення моста – це один із важливих технічних кроків», – наголосив Дмитро Давтян.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua