Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Подолі незабаром може з’явитися новий громадський простір – Олександр Свистунов

05 березня 2020 року, 15:15

В історичній частині Києва, зокрема, на Подолі, знаходиться багато занедбаних промислових і складських територій. Ці дисонуючі зони в центрі столиці мають бути модернізовані під потреби киян. Про це розповів директор Департаменту містобудування та архітектури – Головний архітектор м. Києва Олександр Свистунов.

«На Набережно-Хрещатицькій незабаром може з’явитися новий громадський простір. Відповідні містобудівні умови та обмеження для проєктування було видано Департаментом минулого місяця. Цей проєкт може стати ще одним успішним прикладом реновації промислових територій», – зазначив Олександр Свистунов.

Він зауважив, що за Генеральним планом ділянка проєктування належить до територій громадської забудови. Окрім того, вона перебуває в центральній планувальній зоні міста, отже гранична висота забудови не повинна перевищувати 27 метрів.

«Маю надію, що незабаром ми побачимо проєкт на архітектурно-містобудівній раді. Адже кияни мають бути впевнені, що ця територія буде максимально публічною, комфортною та задовольнятиме їхні потреби, що наблизить розвиток нашого міста до сучасних стандартів», – наголосив Олександр Свистунов.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]