Версія для людей із вадами зору

На Співочому полі до відкриття Фестивалю гігантських китайських ліхтарів облаштували 30 світлових локацій

13 лютого 2019 року, 17:10

Завтра, 14 лютого, у Києві відкриється Фестиваль гігантських китайських ліхтарів. На території Співочого поля облаштовано 30 тематичних світлових локацій, кожна з яких символізує стародавню народну казку чи легенду Китаю. Відвідувачі побачать сади панд та фламінго, ліс оленів, а центральним експонатом виставки стане 40-метровий дракон. Про це повідомили організатори заходу – компанія Grand Event.

Над інсталяціями працювала спеціально запрошена команда фахівців із Китаю.

Під час монтажу використали порядку 15 000 лампочок і більше 2 кілометрів шовку, а власне установка тривала майже два тижні.

У день відкриття о 17:00 на Співочому полі пройде акція «Весілля за годину», під час якої представники РАЦС зареєструють шлюби усіх охочих молодят.

Протягом усіх вихідних та святкових днів на відвідувачів чекатимуть культурні програми традиційних святкувань: Китайський новий рік, концертна програма на Масляну, відзначення 14 лютого та 8 березня.

Як зазначають організатори, Фестиваль гігантських китайських ліхтарів – одна з найвідоміших виставок у світі, що проводилась у більше ніж 40 країнах.

Виставка гігантських китайських ліхтарів триватиме до 31 березня та працюватиме із 17:00 до 23:00.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33.

Акредитація представників ЗМІ на відкриття обов’язкова та здійснюється за посиланням: https://bit.ly/2E7k9Q3.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua