Версія для людей із вадами зору

На станції метро «Позняки» встановлять нові турнікети

08 квітня 2021 року, 10:49

У вестибюлі № 1 станції метро «Позняки» встановлюють і налаштовують нові контрольно-пропускні пункти. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Як наголошує підприємство, це вестибюль, який тимчасово не працює в рамках посилення карантинних заходів, тому наразі роботи не створюють незручностей для пасажирів.

Монтаж обладнання планують також провести на станції метро «Видубичі».

Нагадаємо, що такі турнікети вже працюють на станціях підземки «Сирець», «Площа Льва Толстого», «Героїв Дніпра», «Харківська», «Контрактова площа», «Почайна». Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, Kyiv Smart Card, картку киянина та безконтактну банківську картку. Також цей вид контрольно-пропускних пунктів є антивандальним та застосовується у європейських метрополітенах.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів користуватися безконтактними способами оплати та дотримуватися карантинних заходів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua