Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На цьому тижні кияни та гості міста можуть відвідати 6 безоплатних екскурсій

01 листопада 2023 року, 9:47

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували 6 безоплатних екскурсій для киян та гостей столиці. Прогулянки вулицями Києва відбуватимуться з четверга до неділі. Місця зустріч вказані в анкетах.

Екскурсія «Прогулянка Старим Києвом» ознайомить із будівництвом Володимирського собору, історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо.

Дата та час: 2 листопада, четвер, 15:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/esbfynt5FUxfZRQ7A.

Дата та час: 3 листопада, п’ятниця, 17:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/H6ioFvqydC1NXp7g8.

Екскурсія «Прогулянка театральним Києвом» розповість, як і коли виникли театральні традиції Києва, про перші театри, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени.

Дата та час: 3 листопада, п’ятниця, 15:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/J1gwQsbV3BGQ7JgWA.

Екскурсія «Київ хрещатий», під час якої можна довідатись про старовинне місто, його історію та людей, які формували, створювали і будували Київ.

Дата та час: 4 листопада, субота, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/NWJUUNVEuCjPTQsJ7.

Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії», під час якої можна ознайомитися з низкою об’єктів мілітарної історії Києва, а також почути про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Дата та час: 4 листопада, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uiKiz6AZJ8zivdbD6.

Екскурсія «Київ історичний» знайомить з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою, Майданом Незалежності та Подолом.

Дата та час: 5 листопада, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/vsXia8nWxMMC4HDv5.

Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]