Версія для людей із вадами зору

На вул. Мілютенка, 7 збудують нову артезіанську свердловину

17 листопада 2017 року, 12:27

На вулиці Мілютенка, 7 у Деснянському районі збудують нову артезіанську свердловину малої продуктивності. Підписане розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1415 від 14.11.2017.

Замовником робіт визначено СВКП «Київводфонд». Так, підприємству доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, розробити та затвердити проектну документацію для виконання робіт.

Під час укладання договору підряду на виконання робіт буде передбачено умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт, а також встановлено гарантійний строк експлуатації об’єкта не менше ніж 10 років.

Кошти на будівництво свердловини передбачені у Програмі економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік. Орієнтовна вартість робіт – 1,8 млн грн. Остаточну вартість буде визначено у встановленому порядку після розробки проектно-кошторисної документації та проходження державної експертизи.

Загалом цього року в Києві завершується капремонт 21 бювету, збудовані 4 нові свердловини. У планах міської влади на наступний рік – будівництво 10 нових артезіанських свердловин і 40 капітальних ремонтів бюветних комплексів.

Нагадаємо, що на вул. Івана Кудрі, 37-39 у Печерському районі 10 листопада відкрили новозбудований бюветний комплекс.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua