Версія для людей із вадами зору

На вул. Центральній у Дарницькому районі побудують сучасну мережу зовнішнього освітлення

27 лютого 2018 року, 15:55

Розпорядженням КМДА затверджено робочий проект будівництва мережі зовнішнього освітлення вулиці Центральної у Дарницькому районі. Це дасть можливість поліпшити комплексний благоустрій вулиці та створити сприятливі умови перебування киян і гостей міста.

Наразі на більшій частині зазначеної вулиці (на 4,3 км) відсутнє центральне освітлення, освітлені лише перші 1,3 км. Разом із тим вулиця має інтенсивний рух, зокрема, і рух міського пасажирського транспорту загального користування.

Техніко-економічними показниками цього проекту передбачено завершити відповідні роботи протягом трьох місяців. Зокрема, заплановано 3 пускових комплекси.

Фінансуватимуть нове будівництво – будівельні роботи, устаткування та інші витрати – за рахунок бюджетних коштів у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки. Щодо кошторисної частини проектної документації отримано експертний звіт Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» ДП «Укрдержбудекспертиза».

Нагадаємо, що цього року на 163 об’єктах столиці замінять зовнішнє освітлення на сучасне LED-освітлення. Загалом на модернізацію вуличного освітлення з міського бюджету виділять 300 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua