Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На вул. В’ячеслава Липинського та б-рі Тараса Шевченка реконструюють мережі зовнішнього освітлення

30 вересня 2016 року, 13:05

У Шевченківському районі реконструюють мережі зовнішнього освітлення на вул. В’ячеслава Липинського та б-рі Тараса Шевченка.

Замовником проектування та виконання робіт із реконструкції мереж зовнішнього освітлення визначено КП «Київміськсвітло». В установленому законодавством порядку підприємство має визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, забезпечити розроблення проектної документації, проведення та затвердження її експертизи.

Виконання робіт на б-рі Тараса Шевченка поліпшить зовнішнє освітлення однієї із основних магістралей міста з великою завантаженністю громадським транспортом та іншими учасниками руху. Реконструкція мережі зовнішнього освітлення на вул. В’ячеслава Липинського, враховуючи її значний технічний знос, дозволить створити комфортні, безпечні умови перебування киян у вечірній та нічний час, встановивши сучасне енергозберігаюче освітлення, впорядкувавши зовнішнє освітлення відповідно до сучасних нормативів та правил дорожнього руху.

«Зовнішнє освітлення вулиць і доріг – невід’ємний атрибут міського благоустрою, який націлений, перш за все, на зниження аварійності і підвищення рівня безпеки для пішоходів та водіїв у вечірній і нічний час. Наша мета – забезпечити належний стан мережі зовнішнього освітлення, а особливо на тих ділянках, де обладнання знаходиться в зношеному стані й потребує технічного переоснащення. Останній капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення на бульварі Тараса Шевченка проводився у 80-х роках минулого століття», – прокоментував директор КП «Київміськсвітло» Андрій Хричов.

Зазначимо, що реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вул. В’ячеслава Липинського передбачено здійснити протягом 2016 року, а б-р Тараса Шевченка – протягом 2017-го.

Фінансування проектних та будівельних робіт на зазначених об’єктах здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua