Версія для людей із вадами зору

На вул. Бульварно-Кудрявській бетоновоз бетоном залив дорогу

01 серпня 2019 року, 22:00

Вантажний автомобіль розлив бетон на понад 800 метрів вулиці Бульварно-Кудрявської (від вул. Дмитрівської до будинку № 15). Факт зафіксував небайдужий водій і одразу повідомив у ШЕУ Шевченківського району. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Дорожники, які приїхали на місце, викликали інспекторів КП «Київблагоустрій» і працівників поліції.

Також на місце приїхав представник компанії, яка займається транспортуванням бетону. Чоловік погрожував працівникам ШЕУ Шевченківського району і відмовився оплачувати прибирання розлитого бетону.

Поліція склала протокол про адміністративне порушення, у якому не йдеться про відшкодування витрат водієм бетоновоза чи компанією. Хоча, відповідно до  акту обстеження ділянки вулично-шляхової мережі, «ділянку визнано забрудненою бетоном».

Прибрали розлитий бетон дорожники власними силами упродовж години після інциденту (не допустили, щоб бетон затвердів). Інцидент трапився 1 серпня.

ШЕУ Шевченківського району позиватиметься до суду, щоб компанія-перевізник бетону відшкодувала завдані збитки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua