Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На вулиці Борщагівській відремонтують ділянку каналізаційного колектору

19 вересня 2016 року, 15:17

На вулиці Борщагівській від к-6 до камери в районі Повітрофлотського мосту буде здійснено реконструкцію каналізаційного колектору Д=1500-2000 мм. Роботи здійснюються для надійного водовідведення Святошинського, частково Шевченківського та Солом’янського районів і передмість Києва. Згідно з відповідним розпорядженням КМДА, замовником робіт визначено ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал».

«Залізобетонні труби колектору, збудованого ще 1973 року, під дією газової корозії зазнали значних пошкоджень і втратили несучу спроможність. Через це протягом останніх років на трасі колектору неодноразово виникали аварійні ситуації. Часткові ж ремонти бажаного результату не дають, оскільки прориви труб виникають в різних місцях. Крім того, ліквідація пробоїн вимагає значних коштів», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Реконструкція забезпечить надійне водовідведення Святошинського, частково Шевченківського та Солом᾽янського районів і передмість – Ірпеня, Коцюбинського, Чайки та Петропавлівської Борщагівки. Реконструкція також дасть можливість запобігти виникненню техногенних і надзвичайних ситуацій (зокрема, інфекційних і епідеміологічних захворювань) у разі порушення роботи каналізаційних систем, дозволить зменшити енерговитрати на перекачування стічних вод, уникнути замулення колектору та провалів на його трасі, зменшити експлуатаційні витрати на ліквідацію аварій тощо. Фінансування робіт буде здійснено за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.  

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua